Kurumsal

Builder

Şin-Öz İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Firmamız 1968 yılından bu yana ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ideallerimizi gerçekleştirmek üzere günümüze kadar ödün vermeden benimsediğimiz misyonumuz ile sürekli gelişime yönlendirdiğimiz vizyonumuz doğrultusunda Şerafettin ÖZKAN tarafından inşaat ve taahhüt firması olarak kurulmuştur.

1987 yılından itibaren ticaret yaşamında kurumsallaşmaya giderek Şin-Öz İnşaat Taahüt Ticaret ve Sanayi A.Ş. ünvanını değiştirerek ticari hayatına devam etmektedir. 

Konut, okul, lojman, sosyal mekan, ofis, mağaza, konferans salonu, fabrika binaları gibi yapıların temelden çatıya mantığı ile tüm hizmetleri vermektedir. Projelendirme aşamasından uygulama aşamasına kadar tüm işlemler kendi bünyesinde bulunan profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır. 


Tüm proje tasarlanırken mekana, fonksiyonelliğe, estetiğe ve kaliteye önem verilerek, birinci sınıf ürünler kullanılması ön planda tutulmaktadır. 50 yılı aşkın bir zaman içinde, hayata geçirdiğimiz projeler ile yüklendiğimiz sorumlulukları, ticari etik kurallarını göz önüne alarak, kendi menfaatleri kadar proje ortaklarımızın da menfaatlerini gözeterek başarılı işlere imza atmaya, yeni projeler ile ekonomiye katkıda bulunmaya devam etmekteyiz.

Uzun yıllardır Türkiye ekonomisine katkı sağlayan önemli projelerde yer alan Şin-Öz İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş. kazandığı tecrübe, ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile faaliyet gösterdiği alanlarda büyük saygınlık kazanmıştır. 


Şin-Öz İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş. yılların verdiği tecrübe ile ve seçkin markaları ile siz müşterilerine hizmet sunmaktadır.